Loading...

طراحی سایت شیراز ، پشتیبانی سایت و شبکه در شیراز

طراحی سایت شیراز ، پشتیبانی سایت و شبکه در شیراز۱۳۹۶-۹-۲۷ ۱۹:۳۱:۲۳ +۰۰:۰۰

طراحی سایت شیراز 

مرکز طراحی سایت شیراز ، گروه انفورماتیک  شیراز با پشتوانه نیروی متخصص جوان و تحصیلکرده افتخار دارد به مدیران محترم مشاغل و همشهریان عزیز در شیراز خدمت رسانی ویژه کند تا بتوانند در عرصه همگام سازی شدن با فن آوری اطلاعات کشور گام بلندی بردارند . طراحی سایت گروه انفورماتیک شیراز به عنوان یکی از طراحان موفق در زمینه طراحی سایت  به عنوان یکی از پژوهش محور ترین شرکت های طراحی سایت شیراز  فعالیت می کند . همچنین ما با انجام خدمات حرفه ای سئو آماده می باشیم تا  به کسب و کار شما به صورت چشمگیری رونق ببخشیم تا شما  را برای موفقیت های روز افزون  شیراز یاری کنیم . بهترین ها را با ما تجربه خواهید کرد . شما مدیران عزیز با پرداخت هزینه معقول در امر طراحی وب سایت ، وب سایتی مناسب و کامل را در اختیار خواهید داشت. طراحی سایت شیراز ، گروه انفورماتیک شیراز در تلاش است نظر شما مشتریان عزیز را با طراحی سایت هایی در قالب وردپرس با قابلیت های نامحدود در پلاگین، طراحی گرافیک چشم نواز و تم های مختلف و زیبا ، همراه با سئوی حرفه ای و پشتیبانی بی نظیر ، بطور کامل جوابگوی نیازهای طراحی سایت همشهریان عزیزمان در شیراز باشد.

 گروه انفورماتیک شیراز  علاقه مند می باشد تا با راه اندازی و طراحی سایت در حوزه های ساخت وب سایت فروشگاه اینترنتی  شیراز ،ساخت وب سایت شرکتی  شیراز ، ساخت وب سایت گردشگری  شیراز ، ساخت وب سایت خیریه ای  شیراز ، ساخت وب سایت مدارس و آموزشگاه ها  شیراز و ….   برای ارتقاء سطح فعالیت های اینترنتی  شیراز مشارکت کند و همچنین فعالیت های  چون راه اندازی شبکه های کامپیوتری در شیراز  که شامل خدماتی مانند راه اندازی انتقال خط ویپ هم می باشد ارائه دهد تا شرکت ها بتوانند از این تکنولوژی بهره ی کامل را ببرند.

اهداف طراحی سایت در شیراز

سرعت و بازدهی وب سایت

با وجود افزایش سرعت اینترنت اهمیت سرعت بارگزاری صفحات سایت همچنان از اولویت های اصلی کاربران اینترنت و موتورهای جست و جو محسوب میگردد. در استانداردهای طراحی ، مرکز طراحی سایت شیراز ، گروه انفورماتیک شیراز همزمان با رشد تکنولوژی ، تلاش می کند سایت هایی با حداکثر بهینگی فنی و محتوایی طراحی نماید.

توسعه وب سایت

بر اساس استانداردهایی طراحی در مرکز طراحی سایت شیراز ، گروه انفورماتیک شیراز باید بتواند به ساده ترین و راحت ترین روش ممکن امکانات جدیدی را با توجه به سرعت رشد تکنولوژی به سایت فروشگاها ، شرکت ها ، آموزشگاها و … اضافه نمود. توسعه وب سایت باید کم هزینه ،مستمر و همیشگی باشد. تا بتواند باعث رشد هرچه بیشتر و سریع تر تجارت شما گردد.

تجربه کاربری (UX)

آنچه وب سایت را ازدیگر رسانه های اینترنتی متمایز میکند، تعاملی است دو طرفه که با ارائه اطلاعات از جانب شما به کاربران و بالعکس حاصل می گردد. این تعامل شما را منحصر به فرد و خاص نشان داده و سبب افزایش مشارکت عمومی با برند و خدمات شما می شود. مرکز طراحی سایت شیراز ، گروه انفورماتیک شیراز برای برقراری این تعامل به شکل اصولی ، صحیح و دقیق بین شما و مشتریانتان کمک می کند.

طراحی وب سایت اختصاصی

در دنیای امروز و در هر فعالیت اقتصادی، اگر وجه تمایزی و رقابتی با رقبا وجود نداشته باشد مسیر موفقیت، مسیری سخت و طولانی خواهد بود. طراحی وب سایت اختصاصی و منحصر به فرد برای شرکت می تواند نقطه آغاز تحولی بزرگ در کسب و کار شما باشد. مرکز طراحی سایت شیراز ، گروه انفورماتیک شیراز در تلاش می باشد تا ضمن رعایت اصول و استانداردها ، وب سایت هایی جذاب ، خاص و زیبا طراحی نمایید.

ویژگی های فنی طراحی سایت حرفه ای درشیراز

خلاقیت در اجرا

به کار بردن خلاقیت مانع از رعایت استانداردها و اصول پایه ای سایت تعریف شده در طراحی وب سایت نمی شود و در محدودیت ها و استانداردهاست که در مرکز طراحی سایت شیراز ، گروه انفورماتیک شیراز خلاقیت خلق می کند.

طراحی سایت واکنش گرا

دسترسی عمومی یکی از مهمترین امتیازات یک سایت خوب است، امروزه بیشتر افراد از تلفن های هوشمند برای گشتن در سایت ها استفاده میکنند. دیدن طراحی وب سایت با ظاهری آراسته ، مرتب و زیبا با ابزارهایی که کاربر استفاده می کند اهمیت ویژه ای دارد. ابزارهای مختلف بسترهای متفاوتی برای بروز خلاقیت دارند که مرکز طراحی سایت شیراز ، گروه انفورماتیک شیراز  برای ارائه بهترین طراحی سایت، در تلاش است حداکثر بهره را از آنها می برد.

طراحی خلاقانه سایت

تفاوت ، جذابیت و خلاقیت سازندگان چرخه موفقیت هستند به گونه ای که شما با خلاقیت، متفاوت خواهید بود و به واسطه این متفاوت بودن باعث ایجاد تمایز و در نتیجه جذاب دیده می شوید پس جذابیت است که طراحی وب سایت را موفق و در نتیجه همیشه ماندگار خواهد کرد. مرکز طراحی سایت شیراز ، گروه انفورماتیک شیراز  در تلاش می باشد این موضوع را یکی از رئوس اصلی کار خود در طراحی سایت بداند.

سئو و رقابت برای رتبه های برتر گوگل در شیراز

بهینه سازی سئو

مرکز طراحی سایت شیراز ، گروه انفورماتیک شیراز  بر آن است تا با رعایت اصول و استانداردهای موتورهای جستجو به شما مشتریان عزیز کمک کند تا بتوانید شانس خود را برای دیده شدن افزایش دهید،‌ اگرچه اینکار زمانبر ، خسته کننده و سخت می باشد ولی جذب یک مشتری بیشتر از جانب شما برای مرکز طراحی سایت شیراز ، گروه انفورماتیک شیراز  اهمیت ویژه ای دارد. به شما قول میدهیم شما را در صفحه اول گوگل قرار خواهیم داد.

  • کسب و کار خود را با بودن در صفحه اول گوگل می توانید رونق دهید
  • مشتریان جدید کسب و کار خود را افزایش خواهید دهید
  • بازدید کنندگان زیادی را می توانید برای وب سایت خود به ارمغان بیاورید
  • شما میتوانید با کسب درآمد خوب و بالا  ، تعیین کننده بازار کسب و کار خود باشید
  • از سایت خود می توانید درآمدزایی نمایید

مدت زمان طراحی انواع سایت در شیراز

با انجام جلسات مختلف درون شرکت شما و تجزیه ، تحلیل و  آنالیز کامل،  طرح شما بهترین فازبندی را در قالب تیمی که قرار است وب سایت شما را اجرا نماید پیاده سازی خواهیم نمود.

حداقل مدت زمان انجام یک پروژه در مرکز طراحی سایت شیراز ، گروه انفورماتیک شیراز می تواند از یک ماه شروع شود. البته مرکز طراحی سایت شیراز ،  گروه انفورماتیک شیراز  پس از آنالیز و بررسی دقیق تاریخ تحویل پروژه شما را اعلام خواهد کرد. برخی پروژه ها بسته به جزئیات و قابلیت هایی که خواهند داشت به مراتب زمان تحویل بالاتری نیازمند می شود.

وب سایت چیست؟

وب سایت اصطلاحا به مکانی در اینترنت گفته می شود که تعدادی از صفحات را در درون خود قرار داده است. به بیان دیگر به مجموعه ای از صفحات در اینترنت که با دامین معرفی می شوند (که در پایین توضیح داده میشود)، اصطلاحا وب سایت گفته می شود.محتویات وب سایت ها عموما بر روی سرور که کامپیوتراست قرار دارد و مجموعه ای از این سرورها، شبکه جهانی وب را تشکیل می دهند. هر سرور می تواند تعداد زیادی از این سایت ها را درون خود جای دهد.همانند دنیای واقعی که هر انسانی برای خود یک نام مشخص دارد، در دنیای مجازی (اینترنت) نیز اوضاع به همینطور است. هر سرور ( یا کامپیوتر) برای آنکه از سرورهای دیگر متفاوت شود و نیز هر وب سایت برای آنکه از وب سایت های دیگر متفاوت شود، توسط یک شماره شناسایی منحصر بفرد یا (IP Internet protovol) مشخص می شود.

سرور چیست؟

سرور به کامپیوتری متصل به اینترنت گفته می شود که حاوی یک یا چند وب سایت می باشد. سرورها باید بتوانند به شبکه جهانی وب ارتباط برقرار کنند تا در نتیجه ، سایت های خود را در معرض عموم قرار دهند، بایستی تنظیمات خاصی را پشت سر گذارند. اول از همه اینکه، یک سرور برای آنکه از سرورهای دیگر در شبکه جهانی وب متمایز شود، نیاز دارد تا نام مخصوص بخود داشته باشد، درست همانند دنیای واقعی که هر فردی توسط نام خود، از فرد دیگر قابل تشخص می باشد. به این خصیصه سرورها، اصطلاحا، name server گفته می شود.

 یکی از خصیصه های دیگری که سرورها را از هم متمایز می کند، نوع نرم افزار و سیستم های عاملی است که بر روی این کامپیوترها نصب می شود. بعنوان مثال، یک وب سایت می تواند بر روی سروری قرار داشته باشد که سیستم عامل آن ویندوز سرور ۲۰۰۳ باشد، و وب سایت دیگری وجود داشته باشد که بر روی سروری با سیستم عامل لینوکس نصب شده باشد. سررورها عموما، کامپیوترهای قدرتمندی می باشند، چراکه آنها می بایست پاسخگوی دهها، صدها، و شاید هزاران تقاضای کاربران بر روی اینترنت باشند. عدم انتخاب سرور مناسبی برای وب سایت، می تواند منجر به افت شدید در سرعت سایت و در نهایت قطعی موقت یا دائمی سایت شود. در مواقع حادتری، این موضوع می تواند منجر به خرابی های عدیده سخت افزاری در سرور شود نظیر سوختن هارد دیسک، پردازشگر و غیره.

هاست چیست؟

هاست در اصطلاح، به سرورهایی گفته می شود که قابلیت ذخیره و نگهداری فایل های وب سایت شما را دارند. این فایلها می توانند صفحات وب سایت شما که شامل کدهای برنامه نویسی می باشد ، عکسها، فایلهای CSS، جاوا اسکریپت و یا هر نوع فایل دیگری که تشکیل دهنده طراحی سایت است درهاست قرار داده باشند.در عمل، بسیاری از شرکت هایی که خدمات ثبت دامنه را انجام می دهند، خدمات هاست نیز ارائه می دهند. ولی این به آن معنا نیست که شما پس از ثبت دامنه، بایستی اقدام به خریداری هاست نیز نمایید. در اکثر مواقع ، یک دامنه خریداری می شود ولی به دلایلی از آن استفاده نمی شود.

یکی از این دلایل می تواند پارک کردن دامنه برای مدتی کوتاه یا بلند باشد. پارک کردن دامنه به این منظور است که شما دامنه ای را خریداری می کنید ولی از آن استفاده خاصی نمی کنید. یکی از دلایل دیگر ثبت دامنه و نخریدن هاست می تواند آن باشد که دامنه تنها برای آن خریداری شده است تا فرد دیگری قادر به خریداری آن نباشد. دلایل این موضوع نیز متنوع است ولی اکثرا به خاطر جلوگیری از سوء استفاده از نام دامنه است.

توصیه گروه انفورماتیک شیراز به شما آن است که در خرید هاست بیشتر دقت نمایید و از شرکت های معتبر هاست خریداری نمایید که خدمات خوب و مناسب را در این خصوص در گذشته به مشتریانش می دهد.

مرورگر چیست؟

مرورگر به نرم افزاری بر روی کامپیوتر بازدید کننده (client) اطلاق می شود که می تواند به برقراری ارتباط با سرور می باشد. یکی از وظایف اصلی این مرورگرها، نمایش محتویات صفحات وب سایت می باشد. طریقه کار به این روال است که مرورگر در ابتدا،

  • آدرس اینترنتی را که کاربر آن را وارد کرده است گرفته
  • سپس آن را به سمت سرور می فرستد
  • منتظر می ماند تا سرور پاسخی را ارائه دهد.

جواب سرور می تواند بسیار گسترده باشد: از صفحه موجود نیست گرفته تا صفحه به آدرس دیگری منتقل شده است و یا آدرس صفحه موجود است و یا سرور مشکل دارد.

دامنه (Domain) چیست؟

دامنه یا دامین،  اختصاصی می باشد که به هر وب سایت در هنگام ثبت نام تخصیص داده می شود. لازم به ذکر است که هیچ دو  را نمی توان یافت را شبیه همدیگر باشند. به این ترتیب، سایت شما، با وجود داشتن یک  می تواند از بین میلیاردها سایت اینترنتی دیگر در اینترنت، پیدا شود.

به همراه ، نامی نیز به دامنه شما اختصاص می یابد که این دو با هم مترادف می باشند. به این ترتیب که با معلوم بودن  یا نام دامنه (Domain)، دیگری نیز قابل شناسایی خواهد بود. به این کار اصطلاحا حل کردن گفته می شود.

برای ثبت نام دامنه خود، می توانید از شرکت های زیادی کمک بگیرید. توجه داشته باشید که در هنگام ثبت ، برخی نادر از شرکت ها، دامنه  (Domain)را به نام خود ثبت می کنند و در عمل، صاحب اصلی دامنه شما نخواهید بود بلکه شخصی است که آن را با نام خود ثبت کرده است. بنابراین برای ثبت دامنه(Domain)  خود، حتما شرکت معتبر و امینی را پیدا کنید و قبلا وقت کافی را در این خصوص صرف نمایید. مشکلاتی که با روند زمان می تواند برای شما اتفاق بیافتد، ارزش آن را خواهد داشت تا زمانی را صرف یافتن شرکتی معتبری در این خصوص نمایید.

به یاد داشته باشید که شما با ثبت دامنه (Domain)، تنها نام دامنه خود را ثبت کرده اید. برای داشتن یک وب سایت، شما پس از ثبت دامنه، نیاز دارید تا هاست مناسبی را برای سایت خود انتخاب نمایید. هاست، به سروری گفته می شود که قابلیت ذخیره و حفظ فایل های سایت شما را اعم از صفحات وب سایت، فایلهای گرافیکی، عکسها، فایلهای CSS و جاوا اسکریپت، دارا می باشد.