Loading...
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی | طراحی فروشگاه۱۳۹۶-۱۰-۱۲ ۱۹:۱۸:۲۴ +۰۰:۰۰

طراحی فروشگاه اینترنتی به تنهایی کافی نیست

گروه انفورماتیک شیراز  علاقه مند می باشد تا با راه اندازی و طراحی سایت در حوزه های طراحی سایت فروشگاه اینترنتی  شیراز ،ساخت وب سایت شرکتی  شیراز ، ساخت وب سایت گردشگری  شیراز ، ساخت وب سایت خیریه ای  شیراز ، ساخت وب سایت مدارس و آموزشگاه ها  شیراز و ….   برای ارتقاء سطح فعالیت های اینترنتی  شیراز مشارکت کند و همچنین فعالیت های  چون راه اندازی شبکه های کامپیوتری در شیراز  که شامل خدماتی مانند راه اندازی انتقال خط ویپ هم می باشد ارائه دهد تا شرکت ها بتوانند از این تکنولوژی بهره ی کامل را ببرند.

گروه انفورماتیک شیراز با توجه به داشتن سابقه ی طولانی مدت در امر تبلیغات و بازاریابی می تواند به در خواست شما در این امر تبلیغات ارزشمند و موثری ارائه دهد که تبلیغات گوگل یکی از این فعالیت ها می باشد که برمبنای کلیک می باشد و باعث افزایش بازدید می شود  

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

این روزها داشتن یک سایت برای فروشگاه های فیزیکی یا راه انداختن فروشگاه اینترنتی به یک نیاز تبدیل شده است برای باقی ماندن در رقابت برای فروش کالا.از طرفی این روزها داشتن یک سایت بدون مدیریت یا بروزرسانی لازم از کیفیت خوبی برخوردار نمی باشد و یک فروشگاه اینترنتی نیاز مند بروزرسانی و رسیدگی دارد.

گروه انفورماتیک شیراز با روش های بروز و مطرح در زمینه طراحی و راه اندازی فروشگاهی در شیراز,آماده همکاری با تمام مشاغل و اصناف می باشد. کلیه سایت های فروشگاهی طراحی شده,دارای استاندارد های لازم جهت ارائه بیشترین فروش در بستر آنلاین را می باشد. اگر شما به دنبال راه اندازی سایت فروشگاهی در شیرازهستید و در حال خواندن این محتوا می باشید ، پس اولین قدم خود را به درستی برداشته اید.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

اولین قدم، طراحی سایتی خواهد بود که امکاناتی کامل در زمینه فعالیت شما را  داشته باشد. شاید داشتن تمامی امکاناتی که یک شرکت طراحی به شما معرفی می کند مناسب برای کسب و کار شما نباشد اما باید هرآنچه برای مخاطب شما مورد نیاز است را شناسایی و در فروشگاه خود داشته باشید. برای مثال اگر شما در فکر طراحی سایتی برای پوشاک هستید باید بدانید این سایت بدون درنظر گرفتن حق انتخاب مشتری در زمینه رنگ، سایز و نوع محصول بی نتیجه خواهد بود و مشتری را در انتخاب محصول گنگ و شاید محدود می کند.
گام دوم، رعایت اصول استاندارد طراحی سایت می باشد. این اصول ابتدا برای هرچه کاربردی تر بودن و سهولت استفاده تمام اقشار از سایت و در درجه بعد برای استانداردسازی برای موتورهای جستجو گر باید انجام پذیرد. زیرا بعد از طراحی سایت حتما نیاز به بالاتر بودن در صفحات جستجو نسبت به سایر رقبا را پیدا خواهید کرد. اگر شما یک فروشگاه حرفه ای با تمام امکانات لازم هم داشته باشید ولی نتوانید این امکانات را به مخاطبین معرفی کنید مسلما موفق نخواهید بود.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

 در این مرحله ما تلاش می کنیم چگونه کار کردن با سایت و مدیریت کردن اطلاعات آن را آموزش داده و در صورت امکان آن اطلاعات آن را تا مدت قرار داد در بهترین حالت تنطیم نموده و تا زمان اجرایی شدن سایت ، آن را مورد ارزشیابی قرار داده

گروه انفورماتیک شیراز از اولین قدم تا آخرین مرحله و همچنین پس از تحویل تمامی فازهای پروژه همگام و همراه شما خواهد بود.مزیت گروه ما داشتن سیستمی آنلاین برای پشتیبانی و رفع عیب مشتریان در اسرع وقت می باشد.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

گام آخر و مهم تر از یک طراحی سایت، استراتژی برای معرفی مزایای فروشگاه اینترنتی طراحی شده و شناساندن آن به کاربران می باشد. این راه از طریق بازاریابی اینترنتی (دیجیتال مارکتینگ) قابل انجام خواهد بود. برای بازاریابی اینترنتی حتما برنامه ریزی داشته باشید و از تجربه و دانش نیروهای متخصص در این زمینه بهره مند شوید.
گروه انفورماتیک شیراز از اولین قدم تا آخرین مرحله و همچنین پس از تحویل تمامی فازهای پروژه همگام و همراه شما خواهد بود.مزیت گروه ما داشتن سیستمی آنلاین برای پشتیبانی و رفع عیب مشتریان در اسرع وقت می باشد.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با وردپرس

وردپرس یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای مدیریت محتوا در بحث طراحی سایت فروشگاه اینترنتی و همچنین فروشگاه اینترنتی می باشد.سادگی استفاده از آن,بروز بودن,دارای تم ها فراوان از ویژگی های  متعدد وردپرس است.ما پیشنهاد میکنیم به اکثر کسب و کارهای تا از این قابلیت وردپرس استفاده کنند و گروه انفورماتیک شیراز سایت هایی با طراحی زیبا ارئه می دهد

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با اپن کارت

اپن کارت یک سیستم مدیریت محتوا مختص طراحی فروشگاه اینترنتی می باشد و جز محبوب ترین ها در بین نرم افزارهای فروشگاه ساز است.افزونه های متعدد و تم های فراوانی برای این نرم افزار وجود دارد و امکانات خوب این نوع فروشگاه ساز آن را جز محبوب ترین های این دسته قرار داده است.این نرم افزار برای فروشگاه های متوسط بهترین گزینه می باشد.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با مجنتو

فروشگاه ساز مجنتو بهترین سیستم مدیریت محتوا تخصصی برای راه اندازی و  طراحی فروشگاه اینترنتی می باشد.این نرم افزار در حال حاضر در حال استفاده در ebay است و پر امکانات ترین فروشگاه ساز موجود می باشد.البته امکانات فراوان همیشه برای تمام کسب و کارها شاید مناسب نباشد.توصیه ما به فروشگاه های بزرگ استفاده از مجنتو است.

  چقدر به دانش ، اطلاعات ، طراحی و توانمندی نیازمندید ؟ 

20%

نیاز به طراحی

10%

نیاز به دانش

30%

نیاز به اطلاعات

5%

نیاز به توانمندی